Zasady

Marsz dla klimatu jest oficjalnie zgłoszonym zgromadzeniem publicznym. Uczestnicy Marszu powinni przestrzegać ogólnie przyjętych zasad zachowania podczas zgromadzeń publicznych w Polsce. ZOBACZ PORADNIK NA TEN TEMAT

Marsz dla Klimatu jest manifestacją pokojową. Każdy, kto uczestniczy w marszu nie powinien nikogo obrażać, używać przemocy lub broni, ani też promować zachowań agresywnych.

Marsz dla Klimatu jest wydarzeniem społecznym. Każdy może wziąć udział w Marszu dla Klimatu z transparentami lub bannerami, ale prosimy nie używać logo własnej organizacji, jako najważniejszego elementu przekazu.

 

 

 

1-LOGO-FULL-COLOUR.pngZwróć uwagę, że strona internetowa Marszu dla Klimatu została stworzona przy wsparciu Komisji Europejskiej z Programu na rzecz Edukacji i Promocji Rozwoju (Development Education and Awareness Raising – DEAR) poprzez projekt Make Europe Sustainable for All.

Make Europe Sustainable For All to 3-letni międzysektorowy program prowadzony przez 25 partnerów z całej Europy. Jego celem jest promocja ambitnego programu implementacji 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ w Unii Europejskiej.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close