Pomoc

Dla osób indywidualnych

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby zostać wolontariuszem przy Marszu dla Klimatu, prosimy wypełnij krótki kwestionariusz. Na podstawie tych informacji poinformujemy Cię o spotkaniach organizacyjnych oraz wskazówkach co robić przed dniem Marszu.


PROSIMY WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ


Dla organizacji

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji społecznej i chcesz pomóc w organizacji Marszu dla Klimatu w Katowicach z przyjemnością się z tobą skontaktujemy. Prosimy, abyś najpierw wypełnił jednak krótki kwestionariusz, który pomoże nam lepiej skoordynować nasze wspólne działania.


PROSIMY WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ


Dziękujemy i do zobaczenia podczas Marszu dla Klimatu!

 

 

 

 

1-LOGO-FULL-COLOUR.pngZwróć uwagę, że strona internetowa Marszu dla Klimatu została stworzona przy wsparciu Komisji Europejskiej z Programu na rzecz Edukacji i Promocji Rozwoju (Development Education and Awareness Raising – DEAR) poprzez projekt Make Europe Sustainable for All.

Make Europe Sustainable For All to 3-letni międzysektorowy program prowadzony przez 25 partnerów z całej Europy. Jego celem jest promocja ambitnego programu implementacji 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ w Unii Europejskiej.

 

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close